Фільтри для акваріума

 Акваріум – це будинок для підводних мешканців. Його найпоширенішими жителями є рибки. 

Багато з людей уважають, що за ними не потрібно спеціального відходу. Ця думка помилкова, тому що для здоров'я акваріумних вихованців необхідно правильно обладнати їхнє житло. Найголовніша умова – зміст води в чистоті. Для цього необхідно фільтри для акваріумів купити через Інтернет.

Для чого необхідні фільтри?

Фільтри спеціально створені для підтримки чистоти води, у якій бідують його мешканці. Акваріум, щільно заселений рибками, дуже швидко забруднюється. Вода в ньому стає непридатною для життя вихованців.

Фільтр – це необхідний прилад для очищення води від забруднень. Він рівномірно насичує воду киснем і створює сприятливі умови для життя всіх акваріумних жителів.

Види фільтрів

Вибір фільтра залежить не тільки від розміру акваріума, але й від кількості мешканців останнього. У приладах використовуються кілька видів очищення води. Це допомагає вибрати підходящий спосіб для вас. Від потужності обладнання й типу фільтрації залежить ціна приладу. Довідатися на фільтри для акваріумів ціну докладніше можна на нашому сайті.

Способи очищення води:

  1. Механічна фільтрація добре очищає воду в акваріумі від бруду. Цей спосіб підійде для акваріумів невеликого розміру.
  2. Біологічна фільтрація – це розведення бактерій, які нейтралізують небажані речовини.
  3. Хімічна фільтрація застосовується при отруєнні води. У цьому випадку задіються сорбенти.

Акваріумний фільтр – це насос зі спеціальною насадкою. Якісним фільтруючим матеріалом в очисному обладнанні вважається кераміка, на якій перебувають корисні бактерії. Вони ефективно рятують воду від небажаних речовин, не порушуючи біологічні процеси усередині акваріума.

Самий популярний матеріал для фільтра – це губка. Вона втримує в собі бруд і сміття. Чистити такий фільтруючий матеріал дуже просто.

Ефективно з очищенням води справляється й активоване вугілля, але якщо вчасно не помити фільтр, те всі шкідливі речовини потраплять назад в акваріум.

Відхід

Чистота фільтра є головним правилом при змісті акваріума. Якщо прилад не мити, то він перестане фільтрувати воду якісно, вона помутніє й почне неприємно пахнути.

Внутрішній фільтр потрібно чистити раз у тиждень, а зовнішній – два рази на місяць. Це допоможе власникові в догляді за акваріумом.

Правила при догляді за акваріумним фільтром:

  • не можна очищати фільтруючі елементи мийними засобами;
  • мити фільтр гарячою водою не рекомендується;
  • чищення фільтра повинна здійснюватися в ємності зі злитою водою з акваріума;
  • очищення керамічного наповнювача не повинне бути частим.

Важливо правильно підібрати фільтр до свого акваріума. Потрібно враховувати кількість води, яка буде крізь нього проходити.

Акваріум – це штучна домашня водойма, де рідина самостійно не очищається. Тому воду в ньому слід рятувати від забруднень самостійно. Необхідно купити фільтри для акваріума в Києву й розв'язати проблему очищення води, адже від її якості залежить існування всіх мешканців акваріума.

☑️ Кількість товарів у каталозі 75 позицій
☑️ Ціни від 42грн до 15641грн
☑️ Популярні бренди Tetra, JBL, Aqua El

Фільтри для акваріума: ціни

Aqua El - корпус Аква Ель до фільтра Aqua El FAN - 3 (101174/0290) 435.00грн
JBL фільтруючий матеріал SYMEC (cинтепон) 500г, 62315390.00грн
JBL фільтр CristalProfi e1902 GreenLine, 1900л\ч (акваріум 200-800л), 6028413 306.00грн
JBL фільтруючий матеріал для фільтра СР (е1500-1) КарбоМек Ультра Пад, 60168485.00грн
Aqua El - вкладиш Аква Ель у фільтр Fan-3 plus 2 шт (113907 /198264) 353.00грн
Aqua El - вкладиш Аква Ель у фільтр Fan-2 plus 2 шт (113906 /198257) 289.00грн