Наповнювачі

 Ваш кіт відмовляється ходити в лоток? Запах і збирання котячого туалету провокують бажання втекти з будинку? Розв'язати проблему можна легко, якщо наповнювачі для кішок купити. Ми допоможемо вибрати потрібний наповнювач, який спростить життя вам і зробить комфортніше життя вашого улюбленця.

Для чого потрібний наповнювач для туалету?

Наповнювач – спеціальний матеріал, заповнює простір ємності, у якій перебуває. Він виконує дві функції:

  • убирає вологу;
  • абсорбує заходи.

Простіше говорячи, після того, як ваша кішка сходить у туалет, наповнювач поглинає екскременти й вихідний від них «аромат», дозволяючи тварині скористатися лотком ще кілька раз.

Завдяки наповнювачу вихованець залишається чистим, вам не доводиться витрачати час на збирання туалету щораз, як у ньому побуває вихованець, а ваші гості не морщать носи від неприємних заходів, що просочили будинок.

Яким повинен бути наповнювач?

Наповнювач не тільки зобов'язаний ефективно справлятися зі своїми функціями, але й бути безпечним. При намоканні й вступі в реакцію з аміаком він не повинен сприяти поширенню шкідливих речовин у повітрі, дратувати шкірні покриви тварини або людину.

Значення має зручність використання матеріалу. Засинаючи наповнювач у туалет, ви б прагли, щоб він не розсипався в різні сторони, вірно? Крім того, набагато краще, якщо під час збирання лотка наповнювач буде легко висипатися й не створювати проблем з утилізацією, тому що відколупувати його шпателем і прочищати унітаз, що забився, не хочеться нікому.

Немаловажна й на наповнювачі для кішок ціна, адже щомісячні значні витрати на котячий туалет можуть повалити в жах.

Який вид наповнювача краще вибрати?

Існує 5 основних видів наповнювачів для лотка:

  • деревний;
  • паперовий;
  • комкуючий;
  • цеолітовий;
  • силікагелевий.

Найбільш ефективні деревний, комкуючий і силікагелевий наповнювачі. Деревний – універсальний бюджетний варіант. Якщо крім кішки у вас є гризун, то цей наповнювач підійде і йому. Дерево не викликає алергії й добре усмоктує.

Комуючі наповнювачі у своїй основі містять мінерали або бентонітову глину. При намоканні матеріал «комкується». Крім відмінної усмоктується здатності такий наповнювач зручно забирати.

Але й деревний, і комкуючий наповнювачі не здатні так якісно абсорбувати заходи, як силікагелевий. Якщо насипати білі кристали в лоток товстим шаром, то можна не чистити котячий туалет порядком трьох днів, при цьому лапки пушистика не намокнуть, а запах не буде чутний.

Останній варіант коштує небагато дорожче двох попередніх, але, якщо бюджет дозволяє, варто зробити вибір саме на його користь, тому що в довгостроковій перспективі його вистачить на більший строк.

Наш інтернет-зоомагазин «PetMart» надає можливість купити наповнювачі для кішок у Києву по дуже вигідних цінах і з безкоштовною доставкою. Давайте зробимо життя хвостатого краще й не будемо нервувати себе неприємними заходами й слідами від піску на улюбленому килимі.