JBL Тест- набір 7 в 1 ПроАква, 24144
-
Доставка
- Кур'єром по Києву
Безкоштовно від 1000 - Кур'єром по Україні
Згідно тарифів служби - Самовивіз із відділень Нової Пошти 79 грн*
Безкоштовно від 1200 грн*
*Не розповсюджується на деякі групи товарів
Докладніше про доставку
Оплата
- Картою Visa або Mastercard
Докладніше про оплату
- Кур'єром по Києву
-
- Країна-виробник: Німеччина
-
Тест-смужки JBL Proaquatest Easy 7in1 для швидкого аналізу акваріумної води.
Тестові смужки для вимірювання 7 найважливіших параметрів води за 1 хвилину:
- експрес-тест для акваріума і ставка, а також для водопровідної і колодязної води;
- просто використовувати: опустіть смужку на 2-3 секунди в воду, вийміть смужку, дозвольте воді стекти, порівняйте з кольоровою шкалою на упаковку через 1 хвилину. Визначте зміст CO2 по таблиці. Для визначення наступних параметрів: хлор, кислотність (pH), загальна жорсткість (GH), токсичні нітрити (NO2), фосфати - причина водоростей (NO3), стабільність pH (KH) і основна поживна речовина для рослин (CO2 по таблиці );
- тести JBL на фосфати, амоній / аміак та інше можна придбати окремо;
- в комплекті: тест-смужки - 50 шт., Кольорова шкала і таблиця CO2.
Здоровий акваріум з природними умовами
Правильний хімічний склад води в акваріумі залежить від вихідної води, популяції риб і рослин. Навіть якщо вода виглядає прозорою, в ній можуть міститися шкідливі речовини. При поганих параметрах води в акваріумі виникають хвороби або водорості. Для здорового акваріума з природними умовами важливо регулярно перевіряти і коригувати параметри води. Як орієнтир можна використовувати тест-смужки JBL.
Експрес-тест визначає наступні значення:
- тест на хлор;
- кислотність води:
- тест на рН від 6,4 до 9,0;
- стабільність параметрів води:
- тест на KH від 0 до 20 dH;
- загальна жорсткість води: тест на GH від21 dH;
- токсичні сполуки азоту: NO2 від 0 до 10 мг / л;
- причина появи водоростей: NO3 від 0 до 250 мг / л.
Просто використовувати
Опустіть тест-смужку в акваріум і порухайте 2-3 секунди в акваріумі. Вийміть тест-смужку з води і утримуйте горизонтально, щоб струсити воду. Через 60 секунд порівняйте колір тест-смужки з кольоровою шкалою на упаковці.
Зберігайте тест-смужки в прохолодному і сухому місці.
Виробник: JBL
- Країна-виробник: Німеччина
Покупці цього товару також вибирають
- Немає в наявності
Tetra Aqua Safe Start - препарат Тетра Аква Сейф Старт для швидкого запуску акваріума 50 мл (161184)
Tetra161184